DOPRAVA ZDARMA

VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNŮ

NOVÉ SLEVY A AKCE KAŽDÝ DEN

Stránka FACTCOOL využívá soubory cookies na účely personalizace na základě vašich preferencí, optimalizace prohlížení, analýzy vašeho chování, aby sme Vám přinesli nejlepší zkušenost z našich stránek a poskytli Vám relevantní reklamu a nabídku. Můžete se kdykoliv odhlásit. Více informací najdete v našich Pravidlech ochrany osobních údajů.

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí je všeobecná. Na stránce uvedené produkty se mohou velikostně lišit v závislosti od výrobce.
V případě že nenaleznete např. nadrozměrnou velikost v tabulce velikostí, zanechte v komentářích k objednávce požadavek na přesné změření (před odesláním Vás budeme kontaktovat).
Přeměřujeme na žádost pouze ty velikosti, které se nenacházejí ve velikostní tabulce. (stélky bot, košile, spodní prádlo, šaty, plavky  nepřeměřujeme)

 

Velikosti pánských oděvů
MezinárodníHrudník (palce)Hrudník (cm)Pas (palce)Pas (cm)
XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97
2XL (XX Large)50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112
 
Velikosti pánské obuvi podle značek
Velikost UKVelikost USAObecná evropskáAdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848--
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949-
1415505049 1/249 1/2-
1516--50 1/251-
 
Velikosti dámských oděvů
GBMezinárodníHrudník (palce)Hrudník (cm)Pas (palce)Pas (cm)Boky (palce)Boky (cm)
62XS (XX Small) 307622563281
8XS (Extra Small) 328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large)40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large) 46117379447119
 
Velikosti dámské obuvi podle značek
Velikost UKVelikost USAObecná evropskáAdidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
 
Velikosti juniorských a dětských oděvů
Velikost chlapce UKVěk chlapceVelikost dívky UKVěk dívky
XXS chlapecké5-6 letXXS dívčí5-6 let
XS chlapecká6-7 letXS dívčí6-7 let
S chlapecká7-8 letS dívčí7-8 let
M chlapecká9-10 letM dívčí9-10 let
L chlapecká11-12 letL dívčí11-12 let
XL chlapecká13 letXL dívčí13 let
 
Velikosti obuvi pro děti a kojence podle značky
Britská velikostVelikosti USAVšeobecná evropskáAdidasNikePumaConverse
C3C3,519191919-
C4C4,520202020-
C5C5,5212121 1/222-
C6C6,5232322 1/223-
C7C7,525242424-
C8C8,52625 1/225 1/225-
C9C9,52726 1/226 1/227-
C10C10,5282827 1/228-
C11C11,5292928 1/229-
C12C12,530 1/230 1/23031-
C13C13,531 1/231 1/231 1/232-
11.533333333-
22.534343434 1/234
33.535 1/235 1/235 1/235 1/235
44.536 2/336 2/336 1/23736 1/2
55.53838383837 1/2
5.5638 2/338 2/338 1/238 1/238
66.539 1/339 1/3393939
6.57404039 1/24039 1/2