Tabulka velikostí - FACTCOOL

Tabulka velikostí

Velikosti na stránce jsou uváděny podle číslování UK. Tabulka velikostí je všeobecná. Na stránce uvedené produkty se mohou velikostně lišit v závislosti od výrobce.


Velikosti pánských oděvů
MezinárodníHrudník (palce)Hrudník (cm)Pas (palce)Pas (cm)
XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97
2XL (XX Large)50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112

Velikosti pánské obuvi podle značek
Velikost UKVelikost USAObecná evropskáAdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848--
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949-
1415505049 1/249 1/2-
1516--50 1/251-
 
Velikosti dámských oděvů
GBMezinárodníHrudník (palce)Hrudník (cm)Pas (palce)Pas (cm)Boky (palce)Boky (cm)
62XS (XX Small) 307622563281
8XS (Extra Small) 328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large)40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large) 46117379447119
 
Velikosti dámské obuvi podle značek
Velikost UKVelikost USAObecná evropskáAdidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
 
Velikosti juniorských a dětských oděvů
Velikost chlapce UKVěk chlapceVelikost dívky UKVěk dívky
XXS chlapecké5-6 letXXS dívčí5-6 let
XS chlapecká6-7 letXS dívčí6-7 let
S chlapecká7-8 letS dívčí7-8 let
M chlapecká9-10 letM dívčí9-10 let
L chlapecká11-12 letL dívčí11-12 let
XL chlapecká13 letXL dívčí13 let

f
Produkt byl přidán do košíku.